Sports

USWNT pergalė prieš Kolumbiją negali užmaskuoti kovų prieš vartus prieš pasaulio čempionato atrankos pradžią

Jei būtų buvę realūs statymai už paskutines antradienio apšilimo rungtynes CONCACAF pasaulio čempionatasį JAV moterų rinktinė 2-0 pergalė prieš Kolumbija būtų pribrendęs skrodimui.

JAV kontroliavo žaidimą kaip įprasta, bet tai nedavė daug gerų progų, o tai buvo gana nuviliantis pasirodymas, atsižvelgiant į aukštus komandos standartus.

Būtų buvę teisinga suabejoti tų įžeidžiančių problemų šaknimis arba apsvarstyti galimus sprendimus. Bet kontekstas svarbus. Antrą kartą per keturias dienas žaisti Kolumbijoje su stipriai pasikeitusia sudėtimi, kuri neturi daug patirties žaisti kartu, niekada nebuvo vertingas rodiklis, ko tikėtis, kai komanda bandys patekti į kitą kartą prasidėsiantį moterų pasaulio čempionatą. savaitę. Šiose rungtynėse daugiau buvo siekiama pasiūlyti individualų rungtynių laiką ir gauti kai kuriuos galutinius duomenis, kad treneris Vlatko Andonovskis galėtų pasinaudoti, kai komanda pradės žaisti galutinai.

„Nemanau, kad buvo koks nors nusivylimas“, – sakė Andonovskis. “Iš tikrųjų tai mums labai gera mokymosi galimybė.”

– Euro 2022: Naujienos ir funkcijos | Kalendorius | būriai | TIESIOGIAI per ESPN
Transliuokite ESPN FC Daily per ESPN+ (tik JAV)
– Neturite ESPN? Gaukite tiesioginę prieigą

22-ąją minutę JAV įvartis buvo dovana. Sofija Huerta Jis bandė užbaigti perdavimą iš aikštės krašto, o Kolumbijos gynėjas jį atmušė Manuela Vanegas švariai prie tinklo, kad suteiktų JAV pranašumą. Tai buvo penktasis JAV varžovo įvartis į savo vartus šiais metais – daugiausiai varžovų per kalendorinius metus per programos istoriją.

Tai buvo vienintelė šventės akimirka pirmajame kėlinyje, nepaisant to, kad sulaukta veteranų puolėjų. Aleksas Morganas Y megan rapinoe į starto rikiuotę grįžęs pirmą kartą nuo spalio mėnesio – po devynias rungtynes. Jie prisijungė uodų košė priešakyje, tačiau trijulė sunkiai sugriovė kompaktišką Kolumbijos gynybą, kaip buvo šeštadienio pirmajame kėlinyje prieš Kolumbiją, kai JAV žaidė be įvarčių, kol galiausiai. laimėjo 3-0. Andonovskis neatbaido.

„Visai ne.pagalvojau [the forwards] jis padarė labai gerą darbą, – sakė jis. – Tokiose rungtynėse, kai puolėjai kartais būna apsupti keturių ar penkių žaidėjų, sunku juos rasti. Vien tai, kad Aleksas turėjo labai gerą progą įmušti. Jis sužaidė gerą kamuolį Sofijai dėl pirmojo įvarčio. Maniau, kad tai teigiama.

“Tai yra smulkmenos, į kurias žiūrime, individualūs pasirodymai tam tikrose situacijose. Negalime įvertinti žaidėjo 90 minučių. Turėsime žiūrėti į konkrečias akimirkas ir kaip galėtume tas akimirkas atkartoti kitose rungtynėse. “

Žaibas rajone sukėlė 45 minučių vėlavimą 75-ąją minutę. Kelley O’Harakeitimu atėjęs į savo vartus įmušė kamuolį, kuris atšoko nuo šoninio tinklo ir pelnė trečiąjį tarptautinį įvartį po 155 rinktinių.

Galbūt labiau už viską rungtynės įsimins kaip gynėjo debiutas tarptautiniame rinktinėje. Carsonas Pickettaskuris tapo pirmasis žaidėjas, turintis galūnių skirtumą, pasirodęs JAV. 28-erių Šiaurės Karolinos Courage žaidėja, kuri gimė be dalies kairės rankos, yra vyriausia nuo tada debiutavusi amerikietė. McCall Zerboni (30) 2017 m.

„Carsonas labai gerai sekėsi treniruotėse praėjusią savaitę ir suvaldė minutes Emilė lapė turėjome, jautėme, kad Carsonas būtų geras pakaitalas, ir džiaugiuosi, kad jis 90 minučių atliko gerą pasirodymą“, – sakė Andonovskis.

Pickettas nedalyvaus su komanda W čempionate, kurio metu komanda ribojama iki 23 žaidėjų. Andonovskis draugiškose rungtynėse prieš Kolumbiją pelnė 26 taškus Jaelin Howell, sam kava ir Pickettas kaip trys priedai.

“Abu žaidimai [against Colombia] jie mums buvo labai geri, nes tai buvo tokio tipo žaidimas, kurį tikriausiai turėsime, arba priešininkas, su kuriuo tikriausiai susidursime CONCACAF čempionate, – sakė Andonovskis. „Tai buvo fizinė ir labai artima, ir tai buvo naudinga. kad mes tam pasiruoštume“.

Turnyrą, kuris yra pagrindinė atrankos į 2023 m. pasaulio čempionatą ir 2024 m. vasaros olimpines žaidynes, Jungtinės Valstijos atidarys pirmadienį prieš Haitį. Jų keturių komandų grupėje taip pat yra Meksika ir Jamaika.

Į Pasaulio taurę pateks po du geriausius kiekvienos iš dviejų grupių žaidėjus, o turnyro nugalėtojas išmuš į olimpinį kelialapį. Trečią vietą grupėse užėmę žaidėjai gali patekti į Pasaulio taurę per tarpžemynines atkrintamąsias varžybas, o antrąją ir trečiąją vietas užėmę asmenys turės galimybę patekti į 2023 m. CONCACAF olimpinių žaidynių serijos olimpines žaidynes.