„Sky Mount“ 28 taškais sugrįžo po rekordinio „Aces“ ketvirčio

Rytų pakrantės gerbėjai, spustelėję „Las Vegas Aces vs. Čikagos dangus Antradienio vakaro rungtynės tikriausiai manė, kad jiems netrūko daug. Tūzai pirmą kėlinį prieš valdančius čempionus pelnė lygos rekordą – 41 tašką ir vėl viršijo savo ankstesnį franšizės rekordą.

Tie gerbėjai praleido didžiausią sugrįžimą WNBA istorijoje. „Sky“ (11-5) įveikė 28 taškų deficitą nugalėti Tūzus (13-3), 104-95Las Vegaso Michelob Ultra arenoje. Ankstesnis rekordas buvo 25 taškai ir tai buvo padaryta tris kartus per 26 metų lygos istoriją.

„Tai nėra kažkas, ko aš noriu pakartoti“, – Čikagos gynėjas Allie Quigley. jis juokavo per ESPN. “Bet buvo kažkaip keistai tylu. Jie tokie greito tempo komanda, kaip ir mes, nebuvo laiko nerimauti dėl kito žaidimo ar net dėl ​​rezultato. Buvo tiesiog: “Gerai, žaisk toliau”. , susmulkinti.

„Akivaizdu, kad žvelgiant atgal, nuostabu, kad galime atsigauti po tiek daug, ir tai tik parodo, ką mes sugebame ir ką galime padaryti, kai tikrai stengiamės ir žaidžiame tokį žaidimo stilių, kokį norime žaisti.

Šonai jie vėl susitiks Komisaro taurės čempionate liepos mėn., kurio bendras prizinis fondas yra 500 000 USD. Jie sužais vieną paskutinį reguliariojo sezono susitikimą rugpjūtį ir sezono serijoje išsilygins 1:1.

Vandersloot, pagrindiniai trigubiai Čikagos sugrįžime

„Chicago Sky“ gynėjas Courtney Vandersloot (22) važinėja aplink Las Vegaso „Aces“ gynėją Kelsey Plum (10) per pirmąjį WNBA krepšinio rungtynių kėlinį, antradienį, 2022 m. birželio 21 d., Vegase.  (AP nuotrauka / Johnas Locheris)

„Chicago Sky“ gynėjas Courtney Vandersloot (22) važinėja aplink Las Vegaso „Aces“ gynėją Kelsey Plum (10) per pirmąjį WNBA krepšinio rungtynių kėlinį, antradienį, 2022 m. birželio 21 d., Vegase. (AP nuotrauka / Johnas Locheris)

„Chicago“ (11-5) atliko 34 rezultatyvius perdavimus, o tai užima trečią vietą lygos istorijoje ir pelnė 43 kamuolius. Courtney Vandersloot surinko 25 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Jis iš viso pataikė 10 iš 14 ir 3 iš 5 tritaškių. Komanda buvo 57,3% nuo grindų ir 48% (12 iš 25) iš už lanko, pagrindinė priežastis, dėl kurios jie sugebėjo vėl pradėti kopti antrajame ketvirtyje.

„Sky“ greitai atsiliko nuo aukščiausio rango „Aces“ puolimo, vidutiniškai pelnydamas 91,5 taško. Las Vegasas prarado beveik pusę to vien per pirmąsias 10 minučių, pakilęs 41:18. Tai buvo didžiausias jo sezono vienetų ketvirtis ir daugiausiai pirmojo ketvirčio taškų WNBA istorijoje. Anksčiau Tūzai Jis per ketvirtį pelnė 38, o po kelių dienų – 39.

Las Vegasas tęsė puolimą ir antroje persvaroje iškovojo pranašumą 51:23, 23:0 – tai vėlgi didžiausia iš visų WNBA komandų 2022 m. Tai taip pat buvo didžiausia per visą lygos istoriją prieš čempiono titulą, remiantis ESPN statistika. ir Informacija.

Tačiau „Dangus“ pradėjo mušti tritaškius, kai „Aces“ gynyba atsiliko. Jie laimėjo ketvirtą rezultatu 33:21, o į pertrauką išėjo vos 11 taškų skirdami 62:51. Jie taip pat laimėjo trečiąjį kėlinį 30:11 ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 81:73.

„Tai turėtų pakenkti“, – „Aces“ vyriausioji trenerė Becky Hammon. sakė. “Jie (žaidėjai) turėtų nemiegoti dėl to. Žinau, kad aš dėl to nemiegu. Bet galų gale tokie dalykai nutinka… Manau, kad ilgainiui tai mums bus naudinga.”

Azura Stevens per veiksmingą 8 už 10 dieną pelnė 19 taškų, įskaitant 3 už 4 iš 3 taškų diapazono. Jis atkovojo septynis iš 33 komandos kamuolių ir visus gynyboje. Emma Meesseman pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Candace Parker, grįžusi po kelio traumos, dėl kurios praėjusį savaitgalį ji nebuvo aikštėje, surinko dvigubą dublį – 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Quigley pelnė 13 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Julie Allemand nuo suolo atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Aces dalis daugiau įrašų

Per kėlinio pertrauką Tūzai turėjo penkis dviženklius žaidėjus – tai WNBA rekordas. Las Vegasas beveik vien tik remiasi savo antraštėmis: vidutinis 81,1 PPG, daugiausiai per WNBA istoriją – tačiau šį kartą į tikslą pataikė keturi startuoliai ir atsarginis.

Ankstyvas MVP ir labiausiai patobulėjusio žaidėjo varžovas Jackie Youngas surinko 23 taškus, atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. Kelsey Plum pelnė 22 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. A’ja Wilsonas surinko dvigubą dublį – 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o Dearica Hamby pridėjo 15 taškų per dieną 6 prieš 9 ir atkovojo 7 kamuolius.

Chelsea Gray’ui sunkiai sekėsi: jis praleido visus šešis bandymus į vartus, bet atliko visus keturis baudos metimus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Theresa Plaisance pelnė 10 nuo atsarginių žaidėjų suolo, iš 3 taškų atmušdama 3 prieš 4, o Aisha Sheppard pridėjo 5 – vienintelė kita „Aces“ žaidėja. Iš viso jie buvo 44%, 41,9% iš 3 ir asistavo 23 iš 33 kamuolių. Tačiau po karšto pirmojo ketvirčio Las Vegasas kadras klipas buvo sumažintas iki 35,8%.

Be jau išvardintų rekordų teko kristi daugybe. Bendras 57 rezultatyvių perdavimų skaičius yra lygus antrasis WNBA reguliariojo sezono rungtynėse (ir ketvirtas bendroje įskaitoje). per laiko juostą. 37 iš viso per pirmąjį pusmetį yra rekordinis kėlinys pagal ESPN.

Remiantis „Across the Timeline“ duomenimis, šeši žaidėjai, atliekantys bent šešis rezultatyvius perdavimus, yra lygos rekordas. O 17 žaidimo tritaškių yra lygūs vieno kėlinio lygos rekordui. Jie atvėso ir antrajame kėlinyje sujungė aštuonis.