Sports

Piliečiai tampa keisto patrauklaus žaidimo – karšto Bryano Reynoldso – aukomis

Written by admin

Rezervuota vieta, kai įkeliami straipsnio veiksmai

„Washington Nationals“ laimėjo pirmąsias dvejas trijų rungtynių serijos rungtynes ​​prieš Pitsburgo „Pirates“ taikydama nepatvirtintą formulę: anksti nukreipti gynėjus į įvartį, kad gautų vėlyvus smūgius ir vos pabėgtų.

Taigi trečiadienį Nacionaliniame parke šeimininkai nuėjo įprastesniu keliu, pataikydami 16 smūgių. Problema buvo ta, kad Bryanas Reynoldsas pataikė tris namų bėgimus ir beveik vienas neleido Vašingtonui užbaigti serijos. Piratai laimėjo 8:7.

„Nationals“ trečiadienį pateko į 2 prieš 22, o pirmąsias dvejas rungtynes ​​žaidėjai pelnė taškus, tačiau abu laimėjo. Vašingtonas matine užėmė 7 iš 14 ir vis tiek prarado.

Reynoldsas sužeidė tris skirtingus mėtiklius: Paolo Espino per pirmąjį kėlimą atliko dviejų atmušimų namų kamuolį į kairę, Carlo Edwardso jaunesniojo solo metimą į dešinę šeštame ir trijų smūgių smūgį septintajame. priešingo lauko metimas į svečių vartus, dėl kurio Kyle’as Finneganas pakabino galvą, kai jo aikštė susidūrė su Reynoldso lazda. Paskutinis važiavimas namuose padarė skirtumą, nors „Nationals“ (29:49) paskutinis kėlinys buvo įdomesnis.

„Nationals“ gerbėjai seka rungtynių pradžią po vieną smirdantįjį

Yadielis Hernándezas atliko solo namų bėgimą septintoje vietoje ir atvedė „Nationals“ į vieną. Jie apkrovė bazes dviem išėjimais aštuntoje, bet Luisas Garcia jis nuskriejo į kairę, kad nutrauktų grasinimą.

„Net paskutiniame padavime maniau, kad grįšime ir bent jau išlyginsime rungtynes, bet taip neatsitiko“, – sakė treneris Dave’as Martinezas. „Didžiuojuosi tuo, kaip vaikinai žaidžia.

Vieno važiavimo pralaimėjimą buvo dar sunkiau nuryti, atsižvelgiant į tai, kas nutiko penktojo padavimo pabaigoje. Antroje ir trečioje vietoje bei vienas iškritęs Joshas Bellas užklupo Ke’Bryano Hayeso važiavimą skęstančioje linijoje. Abu bėgikai pakilo ant sūpynės, todėl Bellas išmetė trečią pagrindinį žaidėją Ehire Adrianza ir užėmė trečią vietą.

Adrianza pirmiausia pažymėjo Hoy Park, prieš paliečiant trečiąją bazę. Teisėjai sakė, kad niekada nematė Adrianzos prisilietimo prie pagrindo, nors Adrianza po rungtynių sakė, kad tai matė. Taisyklės 5.09(c)(4) nurodoma, kad besiginanti komanda privalo oficialiai pateikti apeliacinį žingsnį arba dantį bėgikui, kuris per anksti palieka savo bazę, net jei tai techniškai būtų kvalifikuojama kaip „ketvirtoji iš pamainos“.

Jackas Suwinskis įmušė įvartį iš trečios dešinės prieš Park pašalinimą, o kadangi nacionaliniai žaidėjai oficialiai nepateikė apeliacijos, jei jis paliko bazę anksčiau, bėgimas buvo įskaitytas.

Vis dėlto Vašingtonas turėjo daug progų pirmyn ir atgal varžybose.

Kodėl „Nationals“ pristabdė Cade’ą Cavalli, Cole’ą Henry ir Brady House’ą

Po pirmojo Reynoldso bėgimo namuose Vašingtonas užfiksavo penkis smūgius prieš „Pirates“ pradininką Mitchą Kellerį. Bellas padvigubino, o Nelsonas Cruzas kitoje aikštelėje pelnė Bellą. Tada Cruzas įmušė Keiberto Ruizo singlą ir išlygino rezultatą 2.

Juanas Soto, kuris trečiadienį įstojo mušdamas 7:56 (.125), o bėgikai užėmė taškus, antrajame padavime du kartus pataikė ir pelnė Adrianza. Tačiau piratai susigrąžino lyderio poziciją po Danielio Vogelbacho namų žaidynės ketvirtajame kėlinyje prie Espino ir keistos vieno bėgimo sekos penktajame.

„Nationals“ pirmavo kėlinio pabaigoje dėl Ruizo ir Yadielio Hernandezo smūgių ir abu turėjo progą įmušti Cesario Hernandezo singlą.

Ruizas pamanė, kad pažaidėje įvyko autsai, ir laukė, kol kamuolys nukris, todėl Hernandezas buvo tiesiai už jo ir jie abu nubėgo link namų aikštelės. Ruizas vos įveikė metimą iš kairės, tačiau Hernandezas buvo pasirinktas prie lėkštės.

Reynoldsas atkovojo kiekvieną iš kitų dviejų padavimų ir galiausiai „Nationals“ pritrūko atsakymų.

„Šiandien buvo jo diena“, – sakė Ruizas.

„Mes atlikome 16 smūgių ir septynis bėgimus“, – sakė Bellas. „Taip, galėjome pataikyti daugiau. Turiu galvoje, kad visada yra galimybių nuvažiuoti daugiau bėgimų. Bet manau, kad turėjome daug ką atsigriebti. Ir aš tai paliksiu“.

Ką dar apie apeliaciją sako 5.09 taisyklės c punkto 4 papunktis? Daug. „Apeliacinis žaidimas gali reikalauti, kad teisėjas atpažintų akivaizdų „ketvirtą“. Jei trečiasis išėjimas atliekamas žaidimo metu, kai kitas bėgikas palaiko apeliacinį žaidimą, apeliacinio žaidimo sprendimas turi viršenybę nustatant, kad būtų atliktas žaidimas. Jei per žaidimą, kuris baigiasi kėlinio kėlinys, pateikiama daugiau nei vienas apeliacinis skundas, gynyba gali nuspręsti palikti į priekį. Pagal šią taisyklę besiginanti komanda „paliko aikštę“, kai metėjas ir visi įžaidėjai paliko teritoriją tik pakeliui į suolą arba klubo namą.

Kaip Mason Thompson atliko savo reabilitacijos etapus? Thompsonas (bicepso tendinitas) antradienio vakarą pasirodė trečią kartą per pastarąsias septynias dienas AAA klasės Ročesteryje. Jis atliko du padavimus ir leido du smūgius, bet su „Red Wings“ užfiksavo trečią be įvarčių. Martinezas sakė, kad kitas jo žingsnis bus aikštėje keletą dienų iš eilės ir mesti kelis padavimus.