Sports

MLB Wild Card: Phillies nugalėjo Blue Jays penktuoju pralaimėjimu iš eilės

Written by admin

„Phillies“ atidarė savo paskutinę sezono stadioną šeimyniškai ir pralaimėjo 16-ą kartą per pastarąsias 20 žaidimų prieš komandas, viršijančias 0,500.

Jie tiesiog negalėjo žaisti savo konkurencinėje kovoje po Visų žvaigždžių pertraukos, prisipildė tokių klubų kaip „Nationals“, „Marlins“, „Pirates“ ir „Reds“.

Puolimas atkakliai stengėsi susigrąžinti du didžiulius trūkumus su keturių važiavimų penktuoju padavimu ir penkių važiavimų aštuntu, bet vis tiek krito. teisingai pralaimėjo „Blue Jays“ 18:11.

„Bluwers“ padėjo „Phillies“ komandai pavėluotai atsilikti prieš „Mets“, o tai reiškia, kad „Phillies“ pranašumas prieš pirmąją komandą iš atkrintamųjų varžybų išlieka 2 1/2 rungtynių.

Tačiau Philso komandai tai buvo žiauri naktis, kuri leido „Blue Jays“ pasiekti bazę 27 iš 53 rungtynių ir įmušti aštuonis iš devynių padavimų.

„Niekada nenori taip pradėti buvimo namuose“, – sakė Bryce’as Harperis. „Šiąnakt pradėjus dėti statymą to tiesiog nebuvo. Turėsite tų užliūlių, bet pereisite prie rytojaus.

Kyle’as Gibsonas nešaudė gerai, bet jį paveikė ir jo gynyba. Brysonas Stottas pirmajame padavime įmetė kamuolį į duobutę dėl vienos iš dviejų klaidų. „Blue Jays“ pirmajame freime pelnė tris įvarčius Matto Chapmano namuose.

Jie pelnė dar du taškus antrajame padavime, kuris prasidėjo Kyle’ui Schwarberiui, kai Danny Janseno „dublis“ nepametė kukurūzų skardinės.

Stottas padarė esminę klaidą šeštajame kėlinyje, kai „Phillies“ prireikė uždaromojo kėlinio, atmušdamas kamuolį po įprasto Vladimiro Guerrero jaunesniojo atšokusio kamuolio. Tai sukėlė nepelnytą bėgimą.

„Blue Jays“ per naktį atliko septynis dublius, vieną trigubą, du „Home Run“ ir 21 pataikymą, nepaisant to, kad Guerrero ir Bo Bichette kartu skyrė 2 prieš 11. Vienintelius du kartus per pastaruosius 78 metus „Phillies“ leido tiek daug bėgimai, smūgiai ir papildomi smūgiai buvo pralaimėjimas Mets komandai 24:4 2018 m. ir garsioji pergalė 23:22 prieš Cubs 1979 m.

„Atrodė, kad tokia naktis, kai JT ir aš susitarėme dėl jo požiūrio“, – sakė Gibsonas. „Kiekviena aikštelė, kurią įmečiau smūgio zonoje, buvo pataikyta dėl smūgio“.

Įspūdį, kad „Phillies“ žaidėjas neteko vidurio puolėjo Brandono Marsho, kuris, bėgdamas ir įšokęs į sieną kairėje pusėje po Janseno dublio, patyrė kelio sumušimą. Trečiadienį jis bus įvertintas iš naujo, bet Phillies netiki, kad yra raiščių pažeidimų.

Daltonas Guthrie užpildė Marshą ir penktajame kėlinyje pataikė pirmąjį savo pagrindinės lygos namų bėgimą. Schwarberis pataikė 40-ą, o aštuntoje pamainoje atmušė tris bėgimus. JT Realmuto devintoje pamainoje atkovojo 5 prieš 5 su dvigubu ir solo įžaidimu, o tai yra 20.

Tai itin svarbi „Phillies“ komanda, kuri, likus 15 rungtynių, yra 80:67. Šią savaitę jie sužais dar vienas rungtynes ​​su „Blue Jays“ ir keturias su „Braves“. Abu varžovai turi daug žaisti: Torontas nori išlaikyti savo vietą AL laukinių kortų turnyrinėje lentelėje, kad išsaugotų namų aikštės pranašumą pirmame rate, o „Braves“ atsilieka nuo Mets. – Iki pasimatymo.

„Vakarą baigėme atkrintamųjų varžybų vietoje ir manau, kad tu turi likti varžybose, pasirodyti rytoj ir laimėti rungtynes“, – sakė Gibsonas. “Mes vis dar sėdime vairuotojo vietoje. Vis tiek priklauso nuo to, kaip mes tai darome, o ne nuo to, kaip kas nors kitas tai daro.”

„Phillies“ visą savaitę išvys gerus starto metiklius. Trečiadienį jie susigrums su Kevinu Gausmanu, kurio atmušimų ir ėjimų santykis yra geriausias pagrindinėse varžybose. Jie gauna šiokią tokią pertrauką, kai pralaimi Atlantos „Spencer Strider“ (įstrižai), tačiau tai šiek tiek atgaivina, nes vietoje jų teks susidurti su Maxu Friedu.

Zackas Wheeleris trečiadienį grįžta po penkių startų dėl dilbio uždegimo. Tikimasi, kad tai bus sutrumpintas startas, du ar trys padavimai, kol jis pagaliau užleis vietą Noah Syndergaardui.

Tai turi greitai pasikeisti, jei „Phillies“ nori išvengti dar vieno žlugimo rugsėjį. Jie pralaimėjo penkis iš eilės ir šį mėnesį yra 7-9.

„Sezono metu išgyvenate tam tikras pertraukas ir tai nėra pati geriausia vieta“, – sakė Harperis. “Tačiau tuo pat metu mes žinome, kokia komanda esame. Žinome, kad esame pajėgūs kovoti su geromis komandomis. Šį vakarą įmuškite 11 taškų, o prieš tokias komandas kaip Toronto Blue Jays to tikrai nepadarysite. prarado, bet tikiuosi, kad tai tramplinas.” į rytojų”.

Prenumeruokite „Phillies Talk“: Apple podcast’ai | Google Play | „Spotify“. | segiklis | 19 straipsnis | Žiūrėkite „YouTube“.