Michaelas Andrew „50 Fly“ „Kiekvieną dieną tikiuosi būti ant podiumo su Caelebu“

2022 m. FINA PASAULINIO VANDENS GYVENIMO ČEMPIONATAI

Antrąją 2022 m. FINA pasaulio čempionato naktį JAV iškovojo tris aukso ir tris bronzos medalius.

Caelebas Dresselis jis iškovojo pasaulio čempionų titulus 50 skrydžio rungtyje ir tapo pirmuoju amerikiečiu, kuris tai padarė. Dressel kalbėjo su „USA Swimming“ apie savo pergalę, sakydama: „Labai malonu gauti pirmąjį asmenį [gold] iš kelio. Tai visada kelia didžiausią įtampą. Jaučiu, kad tai gerai įvykdžiau. Žinoma, girdi mane tai sakant milijoną kartų, galėjo būti geriau, bet tai gerai. Šį vakarą pavyko gerai, todėl džiaugiuosi Michaelu. Nežinojau, kad tai pirmas jo medalis, todėl bus malonu su juo šį vakarą pasidalyti podiumu.

Šio vakaro auksas buvo pirmasis Dresselio individualus medalis varžybose po to, kai praėjusią naktį dalyvavo aukso medalius laimėjusioje JAV vyrų 4×100 laisvo stiliaus estafetėje. Dresselis taip pat kalbėjo apie savo požiūrį į rungtynes, sakydamas: „Nekantriai laukiu likusios susitikimo dalies, bet nekantriai laukiu rytoj laisvos dienos. Aš esu toks geras, koks galiu būti. Kortos kiekvieną dieną yra skirtingos, todėl stengiuosi su jomis elgtis kuo geriau. Negaliu pakeisti savo kūno savijautos. Šiandien jaučiausi pakankamai gerai, tikrai nieko nekeisčiau ir esu tikras, kad man viskas bus gerai per likusias varžybas. Dressel rytoj turi laisvą dieną, o antradienio rytą turėtų grįžti į 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtis.

Be Dresselio aukso, JAV taip pat pelnė bronzos medalį migelis Andrejus Tai pirmas kartas, kai du amerikiečiai kartu iškovojo medalius FINA pasaulio čempionate. Andrew pasiekė naują geriausią laiką ir iškovojo pirmąjį medalį individualiame ilgų nuotolių čempionate. Andrew kalbėjo su USA Swimming apie savo karjerą ir Dressel sakydamas: „Kad ir kaip jis būtų komandos draugas, aš visada noriu jį nugalėti. Smagu, kad daugelyje renginių, kuriuose lenktyniauju, yra toks vaikinas, kaip jis, nes tai verčia mane dirbti daug sunkiau, todėl kelerius ateinančius metus nekantrauju su juo lenktyniauti. Matau, kaip jis siekia tobulumo, todėl kaip sportininkas tuo žaviuosi. Taigi kiekvieną dieną tikiuosi būti ant prizininkų pakylos su Caelebu.

Taip pat šią naktį buvo pabrėžtas Amerikos rekordas Torri Huske. Huske’as nuplaukė iki aukso medalio įveikdamas 55,64 laiką ir sumušė jam priklausantį Amerikos rekordą 55,66, kurį jis plaukė praėjusią vasarą II bangos olimpinėse treniruotėse. Huske taip pat tapo pirmuoju amerikiečiu, laimėjusiu šį renginį nuo 2011 m. Huske apie savo rekordą kalbėjo su „USA Swimming“ ir pasakė: “Tai tikrai nuostabu. Nežinau, kaip tai apibūdinti žodžiais, nes tai kažkaip siurrealistiška. Jaučiuosi taip, lyg dar tikrai to neapdorojau. Tiesiog džiaugiuosi, kad atvykau geresniu laiku nei renginio vieta . Dienos pabaigoje aš tiesiog noriu pamatyti, kaip gerėja. Jos komandos draugė amerikietė Claire Curzan bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą.

Šį vakarą jis taip pat iškovojo auksą JAV. Aleksas Valšas po plaukimo 2:07,13 200 IM. Walshas iškovojo sidabrą 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse. Walshas apie patirtį kalbėjo su JAV plaukimu ir pasakė:Pamiršau, ką reiškia, kai minioje tiek daug žmonių, ir nuoširdžiai nustebau, kai pakėliau akis iš savo lenktynių ir pamačiau, kad stadionas pilnas žmonių. Manau, kad tai man atnešė daug adrenalino ir man didelė garbė rungtyniauti su Katinka. [Hosszu]. Aš tikrai į ją žiūrėjau visus šiuos metus ir buvo smagu. Žinau, kad jos namų publika ją palaikė, bet aš tikrai džiaugiausi galėdamas lenktyniauti ir esu dėkingas, kad esu čia, Budapešte.

Tokijo olimpinėse žaidynėse žiūrovų nebuvo. Katinka Hoszu šeimininkės Vengrija šįvakar buvo paskutinėje septintoje vietoje. Hosszu yra šio renginio pasaulio rekordininkas. Walshas tapo pirmuoju amerikiečiu, iškovojusiu auksą šiame renginyje nuo 2009 m., pasižymėdamas asmeniniu geriausiu laiku.

Walshas taip pat kalbėjo apie JAV bronzos medalio laimėtoją. Lėja Hayes sakydamas, „Žinojau, kad pasiruošimo kambaryje buvau labai nervingas. Labai apsidžiaugiau, kad ji buvo šalia ir net nemačiau, kad ji gavo trečią vietą. Buvau labai nustebintas savo laiko ir tada, kai pamačiau, kad ji užėmė trečią vietą ir peržengė 2:09 barjerą būdama tokia jauna, ji eina puikiu keliu. Walshas ir Hayesas į finalą pateko dvi pirmąsias vietas, todėl jie buvo atitinkamai ketvirtoje (Walsh) ir penktoje (Hayes) juostoje.

Hayesas ne tik iškovojo bronzą, bet ir pasiekė jaunimo pasaulio rekordą. Hayesas savo įraše kalbėjo sakydamas: „Jau kurį laiką žiūriu į tą įrašą ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau jį gavau. Hayesas taip pat kalbėjo apie savo pirmąjį medalį tarptautiniame susitikime, sakydamas: „Tai siurrealu – būti ant prizininkų pakylos su savo komandos draugu ir pasiekti pasaulio rekordą, kai net nesitikėjau laimėti medalio šiame pasaulio čempionate. Atidaviau viską! Tiek Walshas, ​​tiek Hayesas turėjo greičiausią padalijimą iš visų keturių 50-ies.

Amerikos Nikas Finkas jis taip pat šįvakar iškovojo medalį po to, kai pirmas prisilietė prie 50. Finkas iškovojo bronzą vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje su 58,65 laiku, tik 0,03 sidabro. Po keturių pasaulio ilgų trasų čempionatų plaukimo Finkas iškovojo pirmąjį medalį. Jis kalbėjo apie tai, kaip jaučiasi laimėti pirmąjį medalį, sakydamas: “Jausmas geras. Pirma, negaliu skųstis rezultatu. Laukiu, kol šią savaitę sulauksiu daugiau.” Finkas taip pat dalyvauja 50 ir 200 pėdų varžybose vėliau.