Sports

„Mets“ pralaimi „Astros“ Jasono Castro devintosios serijos metu

Written by admin

„Astros“ pagaliau rado didelį smūgį, o „Mets“ atrado pirmąją trijų pralaimėjimų sezono seriją.

Nei Taijuanas Walkeris, nei Justinas Verlanderis nemirktelėjo klasikinėje metimo dvikovoje, tačiau Drew Smithas nepavyko išvengti devintos kėlinio, kai Mets komanda 2:0 pralaimėjo Astros komandai trečiadienio popietę Citi Field stadione. .

„Mets“ (47:29) šį sezoną nepralaimėjo trijų iš eilės ir laikinai 3,5 rungtynių pralenkė „Braves“, kurie vėliau trečiadienį žais Filadelfijoje. „Mets“ persvara NL Rytuose buvo ne mažesnė nei keturios rungtynės nuo gegužės 2 dienos.

Prieš 29 230 žiūrovų minią metiečiai buvo uždaryti trečią kartą šį sezoną, ketvirtą kartą per keturis bandymus pralaimėjo „Astros“ komandai ir buvo nublokšti per trumpą dviejų žaidimų setą.

Smithas atrado šviesiąją pusę.

„Mets“ metimo įžaidėjas Drew Smithas trečiadienį pralaimėjo 2:0 devintajame kėlinyje Jasonui Castro.
Roberto Sabo

„2015 m. mettiečiai pralaimėdavo visas reguliariojo sezono rungtynes ​​„Cubs“, o paskui nušlavė juos NLCS“, – apie tų metų klubą kalbėjo dešiniojo krašto puolėjas. kurie reguliariajame sezone atkovojo „Cubs“ 0:7. „Taigi, bet kas gali nutikti vėliau šiais metais, ir tikimės, kad juos dar pasimatysime“.

Smithas vertina tokį iššūkį, kurio jam nepavyko trečiadienį. Smitas norėjo, kad slankiklis, kurį jis metė gaudytojui Jasonui Castro, nusileistų ir įeitų, tačiau jis peržengė lėkštę.

Ir Castro, kuris šį sezoną pradėjo mušdamas 0,095 per 33 rungtynes, mušdamas 0,095, sumušė dviejų važiavimų namų žaidėją į dešinę, kad nutildytų triukšmingą minią.

„Laimėti pagrindinės lygos rungtynes ​​yra sunku“, – sakė „Mets“ treneris Buckas Showalteris po to, kai jo komanda patyrė du smūgius prieš Verlanderį. “[The Mets are] šiuo metu šiek tiek nusivylęs. Jūs visą laiką nukeliate kepurę prieš opoziciją. Tai daryti yra teisinga, gera tai daryti. Tuo pačiu metu šiemet įveikėme keletą tikrai gerų metėjų“.

Jie vos palietė 39 metų Verlanderį, kuris per aštuonis uždarymo padavimus įleido tik tris bėgikus. Metso problemos, pradedant šią trumpą seriją, buvo susijusios su situaciniu smūgiu; jie atiteko 2 prieš 22, o pirmuosius du pralaimėjimus pelnę bėgikai. Trečiadienį tema palietė visa apimtimi, nors jie nėra vieni. Verlanderis sumažino savo ERA iki 2,03.

Walkeris buvo toks pat dominuojantis 7 ¹/₃ uždarymo padavimais prieš Edvinui Diazui pasirodžius. Naudotas anksti prieš „Astros“ rikiuotės viršūnę, Diazas leido dviem mušėjams patekti į bazę, tačiau iš aikštelės išmušė Yordaną Alvarezą ir Alexą Bregmaną. inningas. Tačiau jam prireikė 14 aikštelių, o tai, anot Showalterio, buvo per daug, kad Diazas galėtų sugrįžti į devintą vietą.

Taijuanas Walkeris trečiadienį mettų gretose atliko 7 1/3 be įvarčių.
Charlesas Wenzelbergas / New York Post

Po dviejų rungtynių po to, kai Adamas Otavino atidavė Marlins laimėtą žaidimą, atėjo Smitho eilė tapti auka.

„To tu nori kaip palengvėjimą: nori būti tose didelio poveikio vietose“, – sakė Smithas, negavęs taškų per ankstesnes šešerias rungtynes. Deja, šį kartą savo darbo nepadariau, bet tikėjausi, kad tokiose situacijose atsiras daugiau galimybių.

Tačiau šikšnosparniai buvo kalti labiau nei buliai.

„Mets“ pirmaujantis žaidėjas Brandonas Nimmo pirmoje aikštelėje padvigubino kairiojo centro aikštę ir galiausiai įstrigo trečiame. Metsai nesulaukė dar vieno smūgio, kol Enderis Inciarte’as penktajame kėlinyje nesumetė dviejų kamuolių. Tai būtų paskutinis.

Gynyba už Verlanderio taip pat buvo aukščiausios klasės, nors vienas geriausių žaidimų taip pat buvo baisiausias žaidimo momentas.

Apatinėje aštuntoje trys Astros suartėjo Dominyco Smitho negiliai skriejančiu kamuoliuku į kairįjį centrą. Trumpas stabdis Jeremy Peña pagavo bėgdamas, bet jį iš karto pargriovė kairės pusės puolėjas Álvarezas, kuris nukrito, kai Peña ranka atsitrenkė į veidą. Abu stipriai trenkėsi į žolę ir išbuvo kelias akimirkas, o Peña atsikėlė pirma.

Álvarezas kelias minutes nejudėjo ant žolės, kol atsistojo. Geriausias „Astros“ smogikas ir vienas geriausių visame beisbole vėliau buvo pašalintas iš aikštės ir jį pakeitė Chasas McCormickas. Peñą pakeitė Mauricio Dubón.

„Astros“ iš karto nepateikė naujienų apie nė vieną vyrą, nors Alvarezas buvo pastebėtas einantis per klubo namą.

Po ilgos pertraukos Verlanderis išskrido Inciarte ir savo 101-oje aikštelėje įveikė Tomą Nido. Nebuvo kaip jo pakratyti.

„Ten jie turi gerą ąsotį“, – sakė Walkeris, kurio ERA sumažėjo iki 2,72. – Turiu galvoje, jis yra šlovės muziejuje.