„Lightning“ 3 žaidimo pergalė kainuoja, nes Nikita Kucherovas palieka trečią vietą

TAMPA – Kai Nikita Kučerovas pirmadienį trečiojo kėlinio pabaigoje „Amalie“ arenoje paleido ritulio valdymą ir bandė manevruoti aplink Devoną Toewsą, „Avalanche“ gynėjas valdė Kučerovą iš nugaros. Jis pasiuntė Žaibą svirduliuodamas į priekį, todėl jo dešinė pusė atsitrenkė į lentas.

Kelias akimirkas Kučerovas pasiliko ant ledo, bet grįždamas ant suolo nusileido ir galiausiai nusileido tuneliu. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Rayo“ jau keliomis minutėmis prarado Nicką Paulą. Jie apsigyveno be Braydeno Pointo, kuris buvo eliminuotas grįžęs į pirmąsias dvi serijos rungtynes. Tačiau kai Kučerovas negrįžo, traumos sukėlė nerimą po „Lightning“ pergalės 6:2 prieš „Avalanche“ trečiosiose rungtynėse.

„Tai žaidimas, tai kontaktinis žaidimas, bet vaikinai žino, ką daro“, – paklaustas apie smūgį Kučerovui sakė „Lightning“ treneris Jonas Cooperis. „Protingi ir išmanantys žaidėjai žino, ką daro su savo klubu. Ir mes visi tai matėme“.

Cooperis nepateikė naujienų apie nė vieną sužeistą žaidėją po rungtynių ir sakė, kad antradienį turės tokius pareiškimus. Paskutinis Paulo smūgis pirmajame kėlinyje baigėsi tuo, kad po smūgio į lentas nepatogiai išsisuko koja, todėl jis buvo priverstas nulipti nuo ledo ir dirbti su treneriu. Jis išėjo tuneliu ir kadre negrįžo.

Tačiau pirmasis antrojo kėlinio smūgis Paului baigėsi iškėlęs rankas į orą, o krūtinę iškišus į minią, švenčiant savo smūgį, kuris pratęsė „Lightning“ pranašumą iki 3:1, praėjus mažiau nei trims minutėms. Jis sugrįžo pirmam savo antrosios linijos atmušimui, laimėjo akistatą, o tada į tinklą įmetė Rosso Coltono perduotą kamuolį.

„Grįžau, mums buvo malonus pakeitimas, jis rado mane lizde ir galiausiai nuėjo į tinklo galą“, – sakė Paulas.

Paulius sakė neabejojantis, kad grįš, ir pridūrė, kad jaučiasi „gerai“ ir „būtinai grįš“. Corey’us Perry taip pat vienu metu buvo sukrėtęs po smūgio į lentas už tinklo, atsiliko ir atsitrenkė į vartininką Darcy Kuemperį, kol nuslydo ant suolo ir buvo stebimas trenerių.

Galiausiai jis grįžo ir pelnė tašką iš senosios jėgos žaidimo vietos. Tačiau kai „Lightning“ linijos jau keitėsi, kai Pointui nebuvo, pirmoji jų pergalė Stenlio taurės finale kainavo, ypač jei Kučerovas praranda laiką.

„Akivaizdu, kad vaikinai susitrenkė“, – paklaustas apie traumą, grįžimą ir Paulo įvartį sakė Stamkosas. – Ypač šiuo metų laiku.

Maroono įžeidžiantis palaiminimas

Patas Maroonas jau buvo surinkęs pirmąjį tašką nuo 5-ųjų Rytų konferencijos finalo rungtynių, kai perdavė Kucherovo perdavimą ir nuslydo link vartų linijos. Tai įvyko po pirmojo „Lightning“ įvarčio, ​​kai jie išlygino „Avalanche“ rezultatą 1 ir pavertė tai trijų įvarčių aikštele.

Sekite visus veiksmus ant ledo ir už jo

Užsiprenumeruokite mūsų nemokamą „Lightning Strikes“ naujienlaiškį

Siųsime jums kassavaitines Bolts naujienas, analizę ir komentarus viso sezono metu.

Jūs visi esate užsiregistravę!

Norite gauti daugiau nemokamų savaitinių naujienlaiškių, kurie būtų pristatyti į jūsų pašto dėžutę? Pradėkime.

Ištirkite visas savo galimybes

Tačiau šį kartą Maroonas dėl grubios baudos, kurią gavo prieš dvi minutes, įvažiavo į Kučerovą ir Steveną Stamkosą, du „Lightning“ viršutinės juostos narius. Maroonas išskriejo iš baudos aikštelės, manevravo ant ledo ir permetė ritulį pro Kuemperį iš trumposios pusės, o antrajame „Lightning“ pirmavo 5:2.

Maroono sąskaita privertė pakeisti vartininką, nes jis užsitikrino savo pirmąjį daugiataškį žaidimą nuo vasario 23 d. su Edmontonu.