Sports

Kwik Trip 250 pristatė JOCKEY Made in America

Written by admin

Tyleris Redikas sustabdo Elliotą, kad užfiksuotų pirmąją taurės pergalę „Road America“.

PLYMOUTH, Wis. – Tai buvo dviejų lakūnų, grynų ir paprastų, kovos su šunimis.

Tai buvo Tyleris Reddickas, kuris aplenkė lenkų žaidėją Chase’ą Elliotą intensyvioje priešpriešinėje kovoje sekmadienio „Kwik Trip 250“ lenktynėse „Road America“.

Reddickui buvo pirmoji pergalė NASCAR taurės serijoje, todėl jis pirmą kartą šį sezoną tapo penktuoju nugalėtoju. Būdamas 13-uoju skirtingu nugalėtoju šiais metais, Reddickas sumažino atkrintamųjų varžybų burbulą viena pozicija.

SUSIJĘS: oficialūs rezultatai | nuotraukos trasoje

Likus septynioms lenktynėms iki atkrintamųjų varžybų Deitonoje, šiuo metu yra trys atkrintamosios vietos pagal taškus. Dėl Reddicko pergalės 10-ą vietą užėmęs Kevinas Harvickas buvo nustumtas žemiau atkrintamųjų varžybų ribinės ribos.

Elliottas dominavo pirmuosiuose dviejuose etapuose, bet nelaimėjo nė vieno, pasirinkdamas stoti prieš lenktynių pabaigą, kad išsaugotų trasos poziciją. Paskutiniame su žaliąja vėliava pažymėtame bokso sustojime 44 rate iš 62 Elliottas per plauką įveikė Reddicką, kad pradėtų paskutines žaliosios vėliavos lenktynes.

Tačiau Reddickas laikė Elliotą savo akyse.

„Tikrai žinojau, kad jis greitas, bet galėjome pasilikti su juo ilgą atstumą, o tai man pasakė, kad jei praeisime paskutinę… tą duobės seką, būsime arti arba išvengsime jo (duobės kelyje). (ir ) turėtume puikią galimybę.

„Nelabai supratau. Buvome diapazone. Laimei, laukiau tinkamos progos ir galėjau ja pasinaudoti 6 posūkyje.

Beje. Reddickas priartėjo prie Elliott 46 rate ir stabdė greičiau nei 9-as „Chevrolet“ į 5 posūkį, o jo 8-ojo „Richard Childress Racing Chevrolet“ priekinė dalis atsidūrė šalia kairiojo užpakalinio Ellioto automobilio ketvirčio skydo.

Reddickas atmušė įkalnę ties 6 posūkiu kairėje pusėje ir pašalino Elliotą nuo kampo. Elliottas sunkiai įveikė 7 ir 8 posūkius, bet Reddickas pasitraukė iš karuselės.

Tuo metu perdavimas buvo skirtas trečiajai vietai, nes Denny Hamlinas ir Harrisonas Burtonas dar turėjo sustoti. 47 rate Reddickas aplenkė Burtoną ir išsiveržė į priekį, o paskutiniais ratais pamažu atsitraukė.

Jis finišo liniją kirto 3,304 sekundės aplenkdamas Elliotą ir 21,138 sekundės – trečią vietą užėmusį Kyle’ą Larsoną.

Loganas Riley |  netikri vaizdai

Reddickas, kuris buvo 100 jardų nuo pergalės Bristolio purvo trasoje balandžio mėnesį, kai paskutiniame posūkyje Chase’as Briscoe nuėjo per toli ir numetė jį ant šono, negalėjo pasirinkti geresnės vietos pirmajai pergalei iškovoti.

„Kas yra geresnė vieta nei „Road America“? Reddikas pasakė. „Aš myliu gerbėjus. Man patinka ši lenktynių trasa. Buvimas čia liepos 4 d. savaitgalis yra labai ypatingas ir tiesiog didelis ačiū (rėmėjui) 3Chi ir ypatingai dažymo schemai, kurią turėjome šį savaitgalį.

„Man patinka, kad jie atvyko šiais metais ir pasinaudojo tokiu jaunu vaikinu kaip aš, ir mes tai padarėme. Mes laimėjome lenktynes“.

Elliotas antrąją vietą pelnė grakščiai, pripažindamas klaidas, kurias padarė paskutinėse lenktynėse.

„Visų pirma, sveikinu jį“, – sakė Elliottas. „Žinau, kad jis buvo labai arti tos pirmosios pergalės, ir aš ėjau tuo keliu, ir tai gali būti sunku. Džiaugiuosi už tuos vaikinus. Jie to nusipelnė.

„Mums tiesiog didžiuojamės mūsų NAPA komanda. Aš ten nepadariau labai gero darbo. Tiesiog leidau jam likti pakankamai arti, kad darytų man spaudimą, kol turėjome tinkamas padangas ir negalėjome turėti pakankamai vietos. Jis padarė porą klaidų. Keletą kartų įgavau tarpą, padariau keletą klaidų ir leidau jam grįžti pakankamai arti, kad išmuštų mane iš sinchronizavimo, o po to pradėjau kovoti.

„Akivaizdu, kad buvo labai sunku ką nors priversti juos aplenkti. Buvo įspūdinga, kad jis sugebėjo ten patekti ir pasinaudoti mano klaidomis. … Jaučiau, kad mums tikriausiai reikia šiek tiek, bet manau, kad buvome pakankamai geri, kad laimėtume, todėl tai visada skaudu.

Pliusas: Elliottas pirmauja daugiausiai ratų, užima antrąją vietą

„Trackhouse Racing“ komandos draugai Rossas Chastainas ir Danielis Suarezas užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietą, o „Chevrolet“ užėmė penkias aukščiausias pozicijas.

Chrisas Buescheris, Austinas Cindricas, Michaelas McDowellas, AJ Allmendingeris ir Harvickas pateko į geriausių dešimtuką. Martinas Truexas jaunesnysis užėmė aukščiausią „Toyota“ ir užėmė 13 vietą.

Briscoe, kuris startavo antras, laimėjo 1 etapą, o Ryanas Blaney laimėjo 2 etapą ir atnešė jam penkias šio sezono etapus. Blaney finišavo 11-as, o Briscoe – 14-as.

Kitos NASCAR taurės serijos lenktynės numatomos kitą sekmadienį (15 val. ET, JAV, NBC Sports App, PRN, SiriusXM) Atlanta Motor Speedway.

Įvertinimai: Visose trijose šio sezono trasose iki šiol buvo nugalėtojai pirmą kartą: Chastainas „Circuit of the Americas“ ir Suarezas „Sonoma Raceway“, be Reddicko. … Harvickas 20 taškų lenkia Christopherį Bellą iki paskutinės tinkamos pozicijos. Elliottas serijos turnyrinėje lentelėje pirmauja 33 taškais prieš Blaney. … Elliottas pirmavo lenktynėse, įveikęs 36 ratus. Reddickas pirmavo 16 finalininkų. … Reddicko pergalė taip pat buvo pirmoji jo įgulos vadovui Randallui Burnettui.

Apžiūra po lenktynių buvo baigta NASCAR taurės serijos garaže Road America be didelių problemų, patvirtinant, kad Reddickas yra lenktynių nugalėtojas.

Prisideda: personalo ataskaitos