Kadri užbaigia 4 žaidimą „Avalanche“ ir pratęsimą laimėjo prieš „Lightning“.

Liko pergalė.

nazem kadri 2022 m. Stenlio taurės finalo ketvirtosiose rungtynėse trečiadienio vakarą „Amalie“ arenoje pelnė pergalingą įvartį ir per pratęsimą įveikė Kolorado „Avalanche“ 3:2 prieš Tampa Bay Lightning. Koloradas pirmauja geriausio iš septynių serijoje rezultatu 3:1, turėdamas galimybę namuose iškovoti Stenlio taurę, nes penktadienio vakarą Denveryje numatomos 5 rungtynės.

nazem kadri jis pelnė pergalingą įvartį per pratęsimą savo pirmosiose rungtynėse nuo trečiųjų Vakarų konferencijos finalo rungtynių po to, kai patyrė viršutinės kūno dalies traumą ir buvo atlikta operacija. Natanas Mackinnonas pelnė įvartį jėgos žaidimas, o Andrew Cogliano Jis taip pat rado „Avalanche“ vartus per pagrindinį laiką. darsis kumperis pergalę jis atmetė 37 kartus ir atmetė 39 metimus.

Tampa Bay komandai Anthony Cirelli ir Victoras Hedmanas įmušė įvartį per pagrindinį laiką. Andrejus Vasilevskis per pagrindinį laiką atmušė 34 metimus ir 37 metimus.

Vaizdo įrašas: COL@TBL, Gm4: Kadri aplenkė Vasilevskį ir tapo OT nugalėtoju
KADRI GRĄŽA IR ĮSKAIČIA VIRŠVALANDŲ LAIMĖTOJĄ:

Lavina plito nuo kranto iki kranto su pratęsimo nugalėtoju. Kuemperis atrėmė ir pelnė pirmąjį vartininko rezultatyvų perdavimą per Stenlio taurės finalo pratęsimą NHL istorijoje, o tada arturi lehkonen jis paėmė diską ant ledo ir padavė Kadriui. Centras, kuris čiuožė į žemą angą ir atėmė ritulį nuo savo atlenktos rankos į dešinę ir pataikė žemą riešo metimą. Smūgis praskriejo pro Vasilevskio alkūnę ir 12:02 kirto vartų liniją, taip užtikrindamas „Avalanche“ pergalę ketvirtajame žaidime.

Kolorado komanda per pratęsimą 10:3 įveikė Tampą.

Grįžusi Kadri čiuožė kartu gabrielis landeskogas Y Valerijus Ničuškinas. Kadri praleido 18:31 minutę, atliko du metimus ir atliko vieną smūgį.

Vaizdo įrašas: Kadri, Avalanche pirmauja 3:1 serijoje ir laimėjo 4 žaidimą
ŽAIDIMO SANTRAUKA:

Nors Susidūręs su stulbinančiu žaidimo stiliumi ir „Lightning“ dominavimu gynyboje, Avalanche išliko kantrus ir pasitikėjo savo tikėjimu, kad išlaikys kursą ir galiausiai iškovos pergalę.

„Lightning“ greitai pradėjo slysti, kai įveikė vos 36 sekundes ir dominavo pirmąjį kėlinį 17:4.

Iškart po to, kai ritulys nukrito ir įgijo kamuolį, Boltsas įsiveržė į „Avs“ gynybos zoną ir permetė ritulį. Eriko Cernako smūgį iš viršaus dešiniojo atmušimo rato nuslopino Kuemperis, tačiau jo kaukė žaidimo metu nukrito. Kovai klostantis prie tinklo, Cirelli palaidojo ritulį virš Kuemperio virpsto ir išvedė Tampa į priekį 1:0.

„Lightning“ neleido „Avalanche“ registruoti antro smūgio į tinklą 11 žaidimo minučių.

„Avalanche“ ant lentos atsidūrė antrojo kėlinio pradžioje su savo šeštuoju jėgos atakos įvarčiu serijoje. Hedmanas buvo išsiųstas į langelį 3:57 į kadrą dėl trukdžių Niko Šturmas. Kolorado vyrui priekyje MacKinnonas metė kryžminį perdavimą Miko Rantanenas kur suomių krašto puolėjas įmetė smūgį į tinklą. Vasilevskis spyrė kojos pirštu, tačiau MacKinnonas pataikė į tinklą ir atšokęs kamuolys buvo nukreiptas nuo jo pačiūžos į „Lightning“ vartus ir rezultatas buvo lygus 1:1 5:17.

Vaizdo įrašas: COL@TBL, Gm4: MacKinnon nukreipia ritulį į PPG

„Lightning“ atgavo persvarą 10:42 individualiomis Hedmano pastangomis iki galo. Švedų gynėjas ir vicečempionas Norriso trofėjuje prieš Koloradą Kala Makaras – čiuožė nuo savo mėlynos linijos iki Kolorado srities. Hedmanas peržengė Kolorado čiuožėjus ir iš dešiniojo atmušimo rato pataikė smūgį atgal į kitą pusę ir per Kuemperio blokatorių, išvesdamas Tampa Bay į priekį 2:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Avalanche“ po „Sturm“ įvarčio išlygino rezultatą 2:2. Koloradas įvykdė d-to-d perdavimus ir Josephas Mansonas jis pakabino riešo šūvį į tinklą. Sturm nukreipė ritulį į viršų, o Vasilevskiui pradėjus išgelbėti, vokiečių centras atmušė Cogliano atšokusį kamuolį ir 2:53 perdavė Vasilevskį į vartus, kurie priverstų pratęsti laiką.

TINKLE:

Kuemperis per pratęsimą atmušė 37 metimus ir atmušė 39 metimus.

Kuemperis puikiai atrėmė pirštines itin svarbiu trečiojo kėlinio tašku, kai rezultatas buvo lygus 2:2, atmetęs Ryano McDonagho taškinį metimą 8:24.

„Twitter“ iš @NHLGIFs: KADRI LAIMĖ 4 ŽAIDIMĄ! #StanleyCup FINALE @Avalanche IŠVEIKS 3:1! pic.twitter.com/t4UzJhl4Vh
PASTABA:
  • Kadri pelnė septintą įvartį po sezono ir antrą kartą laimėjo rungtynes.
  • MacKinnonas pelnė 12-ąjį įvartį atkrintamosiose ir šeštąjį jėgos žaidimo įvartį.
  • Cogliano palaidojo savo trečiąjį posezonio įvartį, kuris buvo geriausias jo karjeroje.
  • Kuemperis pelnė rezultatyvų perdavimą per pratęsimo laimėtoją Kadri.
  • Koloradas iškovojo devintą sugrįžimo pergalę po sezono, o tai buvo antra daugiausiai per vieną sezoną NHL istorijoje po 2009 m. Pitsburgo Penguins.
  • Koloradas baigė rungtynes ​​1 prieš 2 dėl jėgos perdavimo (serija pelnė šešis PPG) ir yra 2 prieš 2 taikydamas baudas.
  • Nikolajus Aube-Kubelis, Andre Burakovskis, Ryanas Murray, Kurtis MacDermidasJustas Annunenas ir Samuelis Girardas (viršutinė kūno dalis) buvo įbrėžimai Kolorado valstijoje.

KITAS ŽAIDIMAS:

2022 m. Stenlio taurės finalas tarp Kolorado ir „Lightning“ grįžta į Denverį, o penktadienio vakarą „Ball Arenoje“ planuojamos 5 rungtynės. Disko pristatymas numatytas 18 val. MT.