Sports

Aukštai Uoliniuose kalnuose! 4 atplėšimai iš Avalanche’s Game 6 pergalės | Bleacherio ataskaita

Written by admin

0 iš 4

AP nuotrauka / Johnas Bazemore’as

Karalius miręs. Tegyvuoja karalius.

Kolorado „Avalanche“ sekmadienio vakarą 2:1 įveikė Tampa Bay Lighting ir laimėjo 2022 m. Stenlio taurės finalą per šešias rungtynes ​​ir užbaigė „Lightning“ dvejus metus trukusią NHL čempiono karjerą.

Artturi Lehkoneno įvartis, likusį antrąjį kėlinį 7:32, tapo žaidimo nugalėtoju, kai pirmąjį kėlinį rezultatą atidarė Tampa Bay, o kolorado futbolininkas Nathanas MacKinnonas antrąjį kėlinį išlygino vos 1:54.

Cale’as Makaras, kuris anksčiau šią savaitę laimėjo Norriso trofėjų kaip geriausias lygos gynėjas, gavo Conn Smythe trofėjų kaip naudingiausias atkrintamųjų varžybų žaidėjas.

Jis yra pirmasis žaidėjas lygos istorijoje, laimėjęs Hobey Baker apdovanojimą kaip geriausias šalies koledžo žaidėjas ir Calderio trofėjų kaip NHL metų naujokas, be Norriso, Conn Smythe ir Stenlio taurės.

B/R ledo ritulio komanda pažvelgė į 6 rungtynes ​​ir parengė atsinešamų produktų sąrašą. Slinkite toliau, kad pamatytumėte, ką sugalvojome, ir komentaruose palikite keletą savo minčių.

1 iš 4

Iš jaunųjų lygos žvaigždžių MacKinnon yra tarp geriausių.

Bet net jei esate tarp grupių, teigiančių, kad Connoras McDavidas ar Austonas Matthewsas yra pranašesni už Kolorado „Avalanche“ puolėją, jis oficialiai turi kažką, ko jie neturi.

Stenlio taurė.

Po penkerių serijos rungtynių, kuriose jis pelnė tik vieną įvartį iš 28 metimų, 2013 m. pirmasis rinktinė ištempė savo čempionatui pasiruošusius raumenis sprendžiant antrojo kėlinio pradžioje įmušdamas lyginamąjį įvartį ir asistuodamas kėlinyje. lemiamas taurės etapas. vėliau.

Jis atkrintamąsias varžybas baigė įmušęs 13 įvarčių, sulyginęs su Edmontono žaidėju Evanderiu Kane’u, kuris pirmavo lygoje, ir surinkęs 24 taškus.

Dabar 26-erių MacKinnonas jau penkerius metus iš eilės pelno taškus per rungtynes ​​ir dabar tokiu rodikliu pelnė visas šešias atkrintamosiose rungtynėse su Kolorado komanda ir pelnė 93 taškus per 70 rungtynių.

Palyginimui, Matthewsas turi 33 taškus per 39 karjeros atkrintamosiose rungtynėse su Toronto Maple Leafs, o McDavidas turi 55 taškus per 37 rungtynes ​​su Edmontonu.

2 iš 4

AP nuotrauka / David Zalubowski

Joe Sakičius buvo Stenlio taurės laimėtojas Kolorado valstijoje.

Tačiau judesiai, kuriuos jis padarė suburdamas paskutinę „Avalanche“ čempionato komandą kaip GM, nusipelno panašaus pagyrimo šiomis dienomis.

Tarp žaidėjų, kurie sekmadienio vakarą iškovojo taurę, keli žingsniai padarė pasibaigus mainų terminui, kurį Sakičius padarė, kad palaikytų vietinius pirmaujančius žaidėjus, tokius kaip MacKinnon ir Makar.

Artturi Lehkonen buvo priimtas į Monrealį ir šešis sezonus praleido „Canadiens“, įskaitant pasirodymą 2020–2021 m. finale prieš „Lightning“, o po to Sakičius kovo 21 d. atvedė jį į žemesnės lygos sutartį Justiną Barroną ir antrąjį. apvalus pasirinkimas 2024 m.

Veteranai Joshas Mansonas ir Andrew Cogliano, kartu sužaidę daugiau nei 1500 NHL rungtynių, tą pačią savaitę buvo atvežti atitinkamai iš Anaheimo ir San Chosė, kad būtų galima kolektyviai išvežti vieną žaidėją ir du šaukimus.

Likus kelioms savaitėms iki 2021–2022 m. sezono, Sakičas įsigijo vartininką Darcy Kuemperį iš Arizonos už du pasirinkimus ir vieną žaidėją, o metais anksčiau iš Niujorko „Islanders“ už du pasirinkimus išplėšė gynėją Devoną Toewsą ir iškart su juo pasirašė keturis. – metų, 16,4 mln.

Jie visi atliko labai svarbų vaidmenį – čiuožėjai per 20 atkrintamųjų varžybų seriją kartu pelnė 19 įvarčių ir atliko 24 rezultatyvius perdavimus, o Kuemperis iš 16 rungtynių atmušė 10:4, pelnęs 2,57 įvarčio ir atmušęs 0,902 procento.

3 iš 4

AP nuotrauka / Phelanas Ebenhackas

Nė vienas „Avalanche“ žaidėjas nesukėlė daugiau abejonių nei Kuemper.

Pirmąsias dvejas rungtynes ​​jis laimėjo neturėdamas nuolatinio spaudimo, bet buvo pašalintas iš 3 rungtynių po to, kai įmušė penkis įvarčius ir pasidavė tiek, kad žmonės manė, kad žaidimui pasibaigus adata persikėlė į Tampos įlankos pusę.

Tada įvyko 6 žaidimas.

Ir nors Kuemperis neturėjo turėti Vezina Trophy kokybės, kad atmuštų 22 iš 23 metimų, jis gerai išsilaikė po to, kai per mažiau nei keturias minutes įmušė pirmąjį žaidimo įvartį.

Jis buvo iškviestas tik devynis kartus antroje, o po to tik keturis kartus trečioje, tačiau paskutinėmis akimirkomis iš arti apmėtė akmenimis Nikitą Kučerovą ir niekada neatrodė nepatogus ar netinkamas, kai žaibas veltui bandė paspausti veiksmą.

Ryanas Sikesas @ryan_sikes10

Kuemperis puikiai atmušė vienintelį Kučerovo kartą #Stenlio taurė pic.twitter.com/2Eshsha3Ns

Per šešerias rungtynes ​​jis atrėmė 138 metimus iš 152 (0,908 atmušimų procentų) ir vidutiniškai pelnė 2,45 įvarčio. Ir 4-6 žaidimuose, nepaisant retkarčiais pasitaikančių klaidų, šie skaičiai pagerėjo atitinkamai iki 0,934 ir 1,89, palyginti su Andrejumi Vasilevskiu iš Tampa Bay, kuris toje pačioje atkarpoje užrašė 0,933 ir 2,21.

4 iš 4

Nė viena komanda nelaimi taurės be traumų.

Ir nors daug laiko buvo praleista diskutuojant apie Tampa Bay Brayden Point ir kitų nebuvimą, „Avalanche“ persirengimo kambarys taip pat gana priminė MASH padalinį.

Gynėjas Samuelis Girardas praleido likusias atkrintamųjų varžybas po to, kai susilaužė krūtinkaulį po smūgio per antrojo rato seriją su Sent Luiso „Blues“, o puolėjas Andre Burakovsky praleido paskutines ketverias rungtynių su „Lightning.“ rungtynes ​​po smūgio. smūgiu galva 2 žaidime.

Jis įmušė pratęsimo įvartį, kuris baigėsi 1-osiomis rungtynėmis.

Puolėjas Nazemas Kadri buvo sužeistas Vakarų konferencijos čempiono titulo serijoje prieš Edmontoną ir nežaidė iki 4-ųjų rungtynių Tampos įlankoje, kur per pratęsimą įmušė pergalingą įvartį, o puolėjas Valeri Nichushkin tik trumpai čiuožė su marškinėliais ir šortais. sekmadienis. rytą po to, kai po penktadienio 5 rungtynių dešine koja atsidūrė ant ledo paketo.

Tačiau Kadri ir Nichushkin kartu sužaisdavo daugiau nei 40 minučių 6 žaidime, įskaitant ir jėgos žaidimo, ir trumpų kombinacijų laiką, o „Avalanche“ pritraukė pakankamai žaidėjų, tokių kaip Darrenas Helmas (9:56 laikas). JT Compher (8:56), ir Cogliano (9:34), jei audra, kuri užtikrina seriją.