Aaronas Judge’as, Aaronas Hicksas verčia „Yankees“ iškovoti didelę pergalę

Iš anksto „Yankees“ vadovas Aaronas Boone’as sakė, kad „Astros“ atvykimas į miestą artimiausiomis dienomis paskatins „šūvių serija į ranką“. Vis dėlto aštuoniems padavimams tai skambėjo kaip netikėta prognozė.

Bet tada „Yankees“ padarė tai, kas atrodė neįmanoma, pagyvino šį sezoną. Nuo pirmos pamainos atsilikę 6:3 ir be smūgių, jie keturis kartus išsiveržė į devintąją vietą, 44 071 „Astros“ minią išmetę iš savo vietų, o paskui iš stadiono, manydami, kad viskas įmanoma. ketvirtadienio vakarą iškovojo pergalę 7:6 prieš komandą, kurios jie mėgsta nekęsti.

Aaronas Hicksas pataikė trijų bėgimų namų žaidėju arčiau Ryano Pressly, kuris užlipo ir greitai atmušė pirmus du smūgius, su kuriais susidūrė, pastatydamas Hickso liniją į dešiniojo lauko sėdynes. Aaronas teisėjas, penktadienį išvyko į arbitražo posėdį su „Yankees“.jis pataikė rungtynes ​​laimėjusį vienkartinį atleidimą iš Ryne’o Staneko, tęsdamas savo stebuklingą, MVP vertą sezoną.

„Tai labai ypatingas birželio žaidimas“, – sakė Boone.

Aaronas Judge'as (kairėje), kurį sukrėtė komandos draugai po jo laimėto žaidimo, ir Aaronas Hicksas (išlyginamas trijų bėgimų namų bėgimas) buvo du herojai „Yankees“ pergale 7:6 prieš „Astros“.
Aaronas Judge’as (kairėje), kurį sukrėtė komandos draugai po jo laimėto žaidimo, ir Aaronas Hicksas (išlyginamas trijų bėgimų namų bėgimas) buvo du herojai „Yankees“ pergale 7:6 prieš „Astros“.
Robertas Sabo; EPA

„Mes nenorime pralaimėti, žinote“, – sakė Hicksas. „Esame komanda, kuri ir toliau kovos iki galo, kol bus atliktas paskutinis išėjimas.

Jei kitos trys šios serijos rungtynės bus panašios į 1 žaidimą, atrodo, kad tai bus intriguojanti dviejų geriausių Amerikos lygos rekordų komandų demonstracija. „Yankees“ rezultatas 52:18 – tai trečias geriausias startas franšizės istorijoje po 70 rungtynių. Tai atitinka trečią geriausią startą per 70 pagrindinių lygos komandų per pastaruosius 93 metus. Tai galėjo būti sunkiausia ir dramatiškiausia iš visų.

„Mes niekada nesame nuošalėje“, – sakė teisėjas.

„Astros“ anksti išsiveržė į priekį prieš Jamesoną Tailloną, kovojantį su reta neveiksminga išvyka. Prieš įrašydamas vieną kėlinį, jis atidavė trijų bėgimų namų žaidimą Alexui Bregmanui. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Yankees“ atsakė Giancarlo Stantono trijų atmušimų namuose nuo „Astros“ pradėjusio Frambero Valdezo, tačiau Valdezas įsitvirtino ir „Bombers“ negavo dar vieno smūgio iki devintojo kėlinio.

Yordanas Alvarezas, kuris trečiadienį Hiustone du kartus įžaidė „Mets“, trečiajame kėlinyje pataikė trijų atmušimų kamuolį nuo Taillono. Per vieną laikotarpį Valdezas atleido 14 iš eilės „Yankees“ mušėjų.

Tris kartus per pastaruosius septynerius metus „Astros“ pašalino „Yankees“ iš posezonio, įskaitant 2017 m. Amerikos lygos čempionato seriją, kurią „Astros“ laimėjo per septynias rungtynes. Kai paaiškėjo, kad „Astros“ tą sezoną buvo įsivėlęs į ženklų vagystės skandalą, galbūt atėmęs „Yankees“ pasirodymą World Series, „Astros“ akimirksniu tapo valstijos (Niujorko) priešais. José Altuve prieš kiekvieną atmušimą ir jo metu buvo nušvilptas ir atsakė dviem dubliais ir vienetu.

Aaronas Judge'as (dešinėje) ir Aaronas Hicksas švenčia po „Yankees“ sugrįžimo.
Aaronas Judge’as (dešinėje) ir Aaronas Hicksas švenčia po „Yankees“ sugrįžimo.
Roberto Sabo
Aaronas Hicksas spokso į savo rezultatą, kai devintajame „Yankees“ komandos kėlinyje atmušė tris važiavimus.
Aaronas Hicksas spokso į savo trijų važiavimų namų bėgimą devintajame „Yankees“ sugrįžimo kėlinyje.
New York Post: Charlesas Wenzelbergas

Atrodė, kad „Astros“ nuramins minią, bet jų buožė juos atvedė. Pressly žengė Stantonu ir Gleyberiu Torresu ir pradėjo devintąją vietą, o Hicksas pasiekė trečią namų bėgimą šį sezoną.

„Žmogau, tai nuostabu“, – sakė Hicksas. „Kai užmezgi kontaktą su kamuoliu, jo net nejauti ir žinai, kad metei teisingai, ypač tokioje situacijoje, kai priešais mane yra du vaikinai, kurie už mane įstojo į bazę ir padarė jį didelį. ir išlyginti žaidimą čia buvo didžiulis.

Po to, kai Jose Treviño išsirinko į centrą, Pressly buvo pašalintas Staneko, kuris atmušė Joey Gallo, o po to, du kartus išmušdamas, Stanekas padarė esminę klaidą vaikščiodamas DJ LeMahieu.

Tai atvedė teisėją prie lėkštės. Stanekas atsiliko rezultatu 3:0 ir atrodė, kad jis aplenkė MLB namų rungties lyderį. Teisėjui buvo uždegta žalia šviesa ir jis nusviedė kamuolį į kairįjį lauką, pergalingai nusiųsdamas Treviño namo, o žaidėjus iš Yankees iškaso išsiuntė į aikštę persekioti teisėją.

Trys gelbėtojai Lucas Luetge, Albert Abreu ir Miguel Castro atliko 3 ¹/₃ kamuolius be įvarčių, kad sugrįžimas galėtų įvykti ir „Yankees“ iškovotų devintąją sezono pergalę – geriausią beisbolo žaidimą.

– Oho, – pasakė teisėjas. „Tiesiog aukštyn ir žemyn, pradedu lipti į bazę, tiesiog pasodinau Hicksą su kai kuriais vaikinais, kad surištų. Tiesiog daug gerų šikšnosparnių. aš manau [Stanton] pradėjau, galiu peržiūrėti kiekvieną vaikiną, kiekviena aikštelė buvo svarbi. Tai buvo puiki akimirka dirbti su vienu geriausių žaidėjų, įdarbinti jį ten, o tada Hicksas tapo mums svarbus.