2022 m. Stenlio taurės finalas: Kolorado „Avalanche“–Tampa Bay „Lightning“ žaidimas – 3 geriausios akimirkos, scenos ir suskirstymas

Valdantys Stenlio taurės čempionai gali būti ant lynų. į tampa įlankos žaibasVaržybų nugalėtojai grįžta namo, nusileido 2:0 kolorado lavina.

Tai ne tik dviejų rungtynių deficitas Stenlio taurės finale, bet ir tai, kaip „Avalanche“ laimėjo. Koloradas abiejose rungtynėse išsiveržė į priekį ir 2 žaidime absoliučiai dominavo Tampoje. vartininkas Andrejus Vasiljevskisvienas geriausių posezonio vartininkų NHL istorijoje, šeštadienį atidavė septynis įvarčius.

Remiantis ESPN statistika ir informacija, septynių įvarčių skirtumas 2-ose rungtynėse yra didžiausias atmušimas taurės finalo rungtynėse per pastaruosius 30 sezonų. Tai buvo trečias kartas šiame postsezone, kai Tampa įmušė keturis ar daugiau įvarčių po to, kai to nepadarė nė vienu iš ankstesnių dviejų sezonų.

“Ar nemalonu pralaimėti tokias rungtynes? Žinoma”, – sakė Tampos treneris Jonas Cooperis. “Mes nesame prie to pripratę. Mums taip tikrai neatsitinka.”

Vasilevskis per pirmas dvejas Rytų konferencijos finalo rungtynes ​​įmetė devynis įvarčius niujorko reindžeriai ir Rayo vis tiek sugebėjo laimėti tą seriją. Taigi vilties dar yra.

Ar vietinis ledas turės įtakos, ar Kolorado taškų užtvara tęsis? Sužinosime 3 žaidime.

turime seriją

Koloradas yra šiek tiek neatrastoje teritorijoje.

„Avalanche“ nepralaimėjo nuo gegužės 25 d., kol pralaimėjo 6:2 3-iose rungtynėse. Tokiu dideliu skirtumu jie nebuvo pralaimėję posezonio metu. Darcy Kuemperis buvo atsitraukęs, uždėjęs debesį virš savo vartų. Visas tas gylio balas išdžiūvo. Viskas buvo negerai.

Tampos įlanka buvo jėga. Tai turėjo būti euforiška pergalė. Išskyrus tai, kad „Lightning“ prarado Nicką Paulą ir Nikitą Kučerovą dėl akivaizdžių sužalojimų. Kučerovas pasirodė trečiame kėlinyje po lygiosios Devono Toewso. Paulius išvyko antrajame kėlinyje, vos pelnęs įvartį.

Tai buvo pirmasis pralaimėjimas išvykoje, kurį Kolorado komanda patyrė atkrintamosiose, tačiau serijoje vis tiek pirmauja 2:1. Tampa Bay ir toliau puikiai žaidžia namuose. Ką tai reiškia 4 žaidimui trečiadienį? Sekite naujienas. – Kristen Shilton

Tampa Bay atėjo žaisti

Kaip prieš 3 rungtynes ​​sakė Jonas Cooperis: “Šie vaikinai yra puiki komanda, bet mes taip pat. Ir mes jau buvome šiose vietose.”

Jis teisus; Žaibai buvo nusileidę anksčiau. Jie buvo skaičiuojami anksčiau. Ir, kaip ir tose vietose, pranešimai apie jo dingimą Stenlio taurės finale atrodo labai perdėti.

Panašiai kaip „Lightning“ grįžo iš išvykos ​​deficito 2:0 Rytų konferencijos finale, jie atrodo kaip kita komanda 3 rungtynėse su „Avalanche“. 2 žaidime jie atmetė 16 metimų; Šį vakarą jie atliko 26 metimus į „Avalanche“ vartus. Per du kėlinius jie bandė 50 % metimų, o 2 žaidime surinko tik 29 %. Pirmosiose dviejose partijose jiems nepavyko pelnyti įvarčio dėl jėgos žaidimo; jie pagaliau pelnė vieną įvartį 3-iose rungtynėse. Jų žvaigždės liko pasitikrinti Denveryje; Daugiataškius žaidimus žaidė Nikita Kucherovas, Stevenas Stamkosas, Ondrejus Palatas ir Victoras Hedmanas.

O, ir galbūt svarbiausia: jie pelnė šešis įvarčius, iki dviejų „Avalanche“ įvarčių, ir persekiojo Kolorado vartininką Darcy Kuemperį.

„Turime išeiti ten ir rasti geriausią savo žaidimą šiuo metu“, – sakė Patas Maroonas prieš 3-ias rungtynes, kuriose jis įmušė atakos įvartį. “Jie nematė geriausių iš mūsų. Taigi mes džiaugiamės. Tikimės, kad šį vakarą galėsime jiems parodyti geriausius iš mūsų.”

40 minučių jie rodė kažką panašaus. Tačiau liko dar 20 minučių ir „Avalanche“ yra viena iš nedaugelio komandų, galinčių sumažinti keturių įvarčių skirtumą. – Gregas Vyšynskis

Koloradas žemyn didelis per du

Jaredas Bednaras nedvejojo. Kai „Lightning“ išsiveržė į priekį 5:2 po antrojo kėlinio vidurio, Darcy Kuemperis iškrito po 21 metimo įmetęs penkis įvarčius. Pavelas Francouzas gavo leidimą.

Tai reikėjo padaryti.

Kuemperis buvo stiprus pirmojo laikotarpio pradžioje, bet tapo įsipareigojimu. Jis negalėjo atsispirti „Lightning“ spaudimui, o Koloradas (galbūt neatsitiktinai) nežaidė užtikrintai prieš jį.

Tai buvo pirmasis žaidimas per ilgą laiką, kai Kuemperis tikrai buvo raginamas sustiprinti. Tampa Bay pralaimėjo taurės finalą 2:0 ir visi žinojo, kad artėja nesėkmė. „Avalanche“ pastaruoju metu nepatyrė didelių sunkumų, o Kuemperis, kuris 2 žaidime matė vos 16 metimų, su tuo nesusitvarkė.

Tiesa, Koloradas nelabai padeda padėti savo vartininkui. „Lightnings“ apvertė 2 žaidimo scenarijų ir laimi lenktynes ​​bei kovas. Jie savo žaidimu įveikia Koloradą. Ir Andrejus Vasilevskis vėl atrodo užrakintas. Tai gali būti dar blogiau Avalanche, nei pamatyti savo pradinę kovą. — Šiltonas

Žaibas priekyje per vieną

Daugeliu atvejų pirmasis „Lightning“ kėlinys atrodė labiau panašus į išlikimą, o ne į tvirtą atsaką į „Avalanche“ pranašumą serijoje 2:0. Jiems prireikė Andrejaus Vasilevskio piršto, kad apsaugotų JT Compher maždaug keturias minutes. Jiems reikėjo NHL situacijų kambario, kad Valerijaus Ničuškino įvartis būtų pašalintas nuo lentos dėl žaidimo nuošalėje. Jiems prireikė nuostabaus Anthony Cirelli įvarčio „be metimo“, kad būtų galima aplenkti Darcy Kuemperį ir pelnyti pirmąjį įvartį nuo antrojo 1-ųjų rungtynių kėlinio.

Bet tada akimirksniu jie vėl atrodė kaip Žaibas. Ondrej Palat pavogė ritulį iš Devon Toews perdavimo. Į puolimo zoną prie jo gynėjus pritraukė Nikita Kučerovas. Stevenas Stamkosas padėjo Palat įmušti rezultatą 2:1, nes neįvardytas krašto puolėjas pelnė tašką devintose namų atkrintamosiose rungtynėse iš eilės. Vasilevskis išlaikė pranašumą prieš didesnį Kolorado spaudimą, nes „Avs“ per šį laikotarpį atliko 14 metimų į vartus.

„Lightning“ pirmauja po vieno kėlinio rezultatu 6:1. Dar svarbiau, kad po pirmųjų 10 žaidimo minučių šioje serijoje jie neatsiliko keliais įvarčiais. Mažos pergalės. – Višinskis

Lavina liko už nugaros

Valeri Nichushkin manė, kad jis įmušė pirmąjį rungtynių įvartį mainų smūgiu, kuris pirmojo kėlinio pradžioje įveikė Andrejų Vasilevskį.

Tai buvo Tampos įlanka, kuri gaus prekybą.

„Žaibas“ sėkmingai metė iššūkį žaidimui kaip nuošalė, atimdamas vėją nuo Kolorado burių toje sistemoje, kurią pirmiausia valdė Tampa Bay.

Tačiau tai truko neilgai. Koloradas yra sunkiausia komanda, kurią galite rasti, ir jie tai dar kartą įrodė atsispirdami tiek Tampa Bay ankstyvam postūmiui, tiek ankstyvam galios žaidimui. Lavina ne tik sustabdė „Lightning“, bet ir atliko baudą. Gabrielis Landeskogas įmetė įvartį į kitą žaidėjo pranašumą, kuris pakeitė Tampos įlankos atoslūgį.

Tai buvo devintasis Kolorado įvartis iš eilės be atsako šioje serijoje.

Tai buvo devynių minučių atkarpa, kuri pademonstravo Koloradą geriausiu būdu: gylį, jėgą, talentą, tapatybę.

Lavinai šių segmentų prireiks daugiau nakties eigoje. Laikui bėgant jie tapo netvarkingi. Ir tai buvo Rayo, kuris pasinaudojo keliais įvarčiais. Kolorado valstija pastaruoju metu neturėjo susidurti su daugybe sunkumų. Kaip jie dabar susidoros su tikru iššūkiu tarp neįmušto įvarčio ir pirmą kartą atsilikimo šiame taurės finale? — Šiltonas